Strona główna Bełchatów ZATRZYMANY RANKIEM PRZEZ PRZECHODNIÓW. WYDMUCHAŁ 3 PROMILE

ZATRZYMANY RANKIEM PRZEZ PRZECHODNIÓW. WYDMUCHAŁ 3 PROMILE

W czwartkowy poranek (8 marca) bełchatowscy policjanci interweniowali w związku z obywatelskim zatrzymaniem nietrzeźwego kierowcy. Jak się okazało, 46-letni mieszkaniec woj. śląskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło przy miejskim targowisku przed godz. 9:00. Mieszkańcy Bełchatowa zwrócili uwagę na mężczyznę, który chwiejnym krokiem szedł w kierunku samochodu. Chwilę po tym, jak wsiadł do pojazdu i ruszył, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. To właśnie wtedy jeden z przechodniów podbiegł do kierowcy i zabrał mu kluczyki.

Mundurowi zbadali trzeźwość mężczyzny. 46-letni mieszkaniec woj. śląskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nie miał również uprawnień do kierowana pojazdami, stracił je wcześniej za jazdę w stanie nietrzeźwości – relacjonuje nadkom. Iwona Kaszewska.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie dowód rejestracyjny. Jak się okazało, samochód nie posiadał aktualnego przeglądu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 46-latek odpowie przed sądem. Teraz mężczyźnie oprócz wysokiej grzywny grozi nawet dwa lata więzienia.

fot. KPP Bełchatów
fot. KPP Bełchatów

Komenatrze

Polecamy!

Z TALLINA WRÓCIŁ Z MEDALEM. ĆWICZY W STRZELNICY SPORTOWEJ W SULMIERZYCACH

Wiktor Blada z Wolicy w gminie Kleszczów, wrócił z Mistrzostw Europy z brązowym medalem. Wywalczył go w kategorii juniorzy, wraz z dwójką kolegów, startując w konkurencji pistolet pneumatyczny na 10 m. To wielki sukces młodego pistoleciarza, na co dzień szlifującego swoje umiejętności na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

SOŁTYSI DOCENIENI ZA TRUD I ZAANGAŻOWANIE

O tym, że sołtysi pełnią ważną rolę w życiu lokalnej społeczności nikogo przekonywać nie trzeba. Wie to również i bardzo docenia ich zaangażowanie wójt...

NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA, SKASOWAŁ WÓZ

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło 31 marca, w Pajęcznie, na skrzyżowaniu ul. Długiej z ul. Okólną. Na szczęście nikt nie odniósł...

POWOŁALI MDP I DYSKUTOWALI O ORGANIZACJI JUBILEUSZU JEDNOSTKI

W całym regionie odbywają się walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Takowe miało miejsce także w Makowiskach, w gminie Pajęczno. Zarząd wraz z członkami...

WJECHAŁ NA TORY, GDY PODNOSIŁY SIĘ ROGATKI. ZAPŁACI WYSOKI MANDAT!

Niecierpliwość nie popłaca! Przekonał się o tym 68-letni kierowca w Oleśnie, który zignorował sygnalizator świetlny i wjechał na przejazd kolejowy, gdy podnosiły się rogatki....
Komenatrze
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ