Start
Udostępnij
Najnowsze
Wróć do artykułu
„Nogi mam w... ale było warto” – Tomasz Rolnik przebiegł ponad 100 kilometrów i pokonał setki przeszkód w Ultimate Warrior Obstacle Run
Wideo: „Nogi mam w... ale było warto” – Tomasz Rolnik przebiegł ponad 100 kilometrów i pokonał setki przeszkód w Ultimate Warrior Obstacle Run
01/07/2025 | Autor:
|
źródło:
kulisy.net