Powrót
Następne
Wróć do galerii
Jechał na gapę - gdy go złapano, wysiadł na kolejnej stacji z walizką innego pasażera
Fot. KPP Sieradz
Zdjęcie 1 z 2
Następne
Udostępnij
Reklama