Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Jechał na gapę - gdy go złapano, wysiadł na kolejnej stacji z walizką innego pasażera
Fot. KPP Sieradz
Zdjęcie 2 z 2
Poprzednie
Udostępnij
Reklama