Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Miał w domu ponad cztery kilogramy narkotyków - część towaru wyrzucił przez balkon
Fot. KMP Łódź
Zdjęcie 3 z 3
Poprzednie
Udostępnij
Reklama