Wróć do artykułu

Zdjęcia Miał w domu ponad cztery kilogramy narkotyków - część towaru wyrzucił przez balkon - fotorelacja

11/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie z województwa Wieluń

Reportaż z akcji policyjnej w Łodzi, gdzie ujawniono znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna wyrzucił plecak z ponad czterema kilogramami masy plastycznej, po czym zatrzymany został przez funkcjonariuszy. W wyniku przeszukania ujawniono susz roślinny oraz paczki podobne do tych z plecaka, łącznie prawie 400 gram nielegalnych substancji psychotropowych. Oskarżonemu postawiono zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości