Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym w Rudzie: Zofia Wróbel i Dominik Mirowski na czele!
Na zdjęciu zwyciężczyni rywalizacji wśród dziewcząt, mistrzyni szkoły w tenisie stołowym, Zofia Wróbel. Na zdjęciu z nauczycielem wychowania fizycznego Rafałem Grzebielą oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie - Marleną Nowak/fot.SP Ruda