03/10/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zofia Wróbel i Dominik Mirowski – mistrzowie szkoły! Galeria przedstawia zwycięzców turnieju tenisa stołowego oraz uczniów, którzy reprezentować będą szkołę na Mistrzostwach Gminy Wieluń. Rywalizacja była zacięta, a poziom imponujący. Organizator, pan Rafał Grzebiela, podkreślił znaczenie sportu i potencjał uczniów. Młodzi sportowcy mają szansę na dalsze sukcesy – trzymajmy kciuki za nich! ????????#Mistrzostwa #TenisStołowy #SukcesyUCzentników
Na zdjęciu zwycięzca rywalizacji wśród chłopców, mistrz szkoły Dominik Mirowski wraz z nauczycielem Rafałem Grzebielą oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie Marleną Nowak/fot. SP Ruda
Na zdjęciu zwyciężczyni rywalizacji wśród dziewcząt, mistrzyni szkoły w tenisie stołowym, Zofia Wróbel. Na zdjęciu z nauczycielem wychowania fizycznego Rafałem Grzebielą oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie - Marleną Nowak/fot.SP Ruda