Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Uczniowie Zespołu Szkół w Działoszynie zakończyli praktyki Erasmus+ w Maladze – cztery tygodnie nauki, pracy i kultury
fot.: ZS w Działoszynie
Zdjęcie 27 z 27
Poprzednie
Udostępnij
Reklama