13/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uczniowie ze Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie zakończyli praktyki Erasmus+ w Maladze. Uczestniczyli w kursach, realizowali zadania zawodowe, zwiedzili urokliwe zakątki Hiszpanii. Podsumowując, dyrektorka podkreśla, jak wartościowe było to doświadczenie. Uczniowie rozwijali umiejętności oraz poznawali nową kulturę, co otworzyło im nowe perspektywy zawodowe i osobiste.
fot.: ZS w Działoszynie
fot.: ZS w Działoszynie
fot.: ZS w Działoszynie
fot.: ZS w Działoszynie
fot.: ZS w Działoszynie