Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
„W naszym samorządzie drzemie siła” – wiceburmistrz Wojciech Beśka po triumfie Pajęczna na XXII Spartakiadzie Samorządowej w Działoszynie
Zdjęcie 16 z 16
Poprzednie
Udostępnij
Reklama