16/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Pajęczno triumfuje w siatkówce samorządowców! W zawodach w hali przy ul. Ogrodowej w Działoszynie zwyciężyła drużyna z powiatu pajęczańskiego. Impreza nie tylko oznaczała sportową rywalizację, ale także integrację i promocję regionu. Wicemarszałek województwa Łódzkiego podkreślał znaczenie Spartakiady, a starosta pajęczański był zadowolony z sukcesu zawodów. Prezes WZLSZ, Marek Mazur, podkreślał wartość dla samorządowców oraz dzieci i młodzieży. Burmistrz Działoszyna, Rafał Drab, podsumował imprezę jako kolejny sukces w sportowej promocji regionu. Na zakończenie uczestnicy otrzymali nagrody z rąk znaczących gości.