Powrót
Następne
Wróć do galerii
Lodowisko w Wieluniu wciąż czynne! Uczniowie z I LO im. Tadeusza Kościuszki spędzili aktywny czas na łyżwach
fot.: I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
Zdjęcie 1 z 5
Następne
Udostępnij
Reklama