Wróć do galerii

Lodowisko w Wieluniu wciąż czynne! Uczniowie z I LO im. Tadeusza Kościuszki spędzili aktywny czas na łyżwach

Zdjęcie 2 z 5

Poprzednie Następne

Reklama