Wróć do artykułu

Zdjęcia Lodowisko w Wieluniu wciąż czynne! Uczniowie z I LO im. Tadeusza Kościuszki spędzili aktywny czas na łyżwach - fotorelacja

13/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie rekreacja Wieluń

Galeria zdjęć Zimowa przerwa na lodowisku ukazuje uczniów klasy 3a z I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu bawiących się i rozwijających swoje umiejętności na lodowisku. Zdjęcia pełne śmiechu, wspólnej zabawy oraz sportowej rywalizacji z dyrektorem Zbigniewem Wiśniewskim. To idealne połączenie aktywności fizycznej z radością, które zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu w zimowych warunkach.

Aktywnie na sportowo i z kulturą , Zbigniew Wiśniewski, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości