Od tamtej pory cieszymy się zaufaniem rodziców i dzieci korzystających ze stołówek szkolnych. Od samego początku naszej działalności organizujemy wesela, komunie, imprezy okolicznościowe. Jesteśmy znani z doskonałego przyrządzania klasycznych, prostych, a zarazem bardzo smacznych dań, którym nadajemy nowy wizerunek. Pozytywna opinia i zadowolenie naszych klientów wzbudziło w nas chęć stworzenia Sali Bankietowej w Mierzycach, która działa od sierpnia 2011 roku.
W 2019 r. mamy również swoją salę w Wieluniu na ul. Targowej 1. Wykwalifikowana kadra, smaczne jedzenie, miła atmosfera oraz gustowne, dobrze wyposażone wnętrze zachęca do ponownego odwiedzenia. Nadrzędnym celem naszych działań jest zadowolenie klienta.
Komentarze opinie
Podziel się swoją opinią
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie