Wróć do artykułu

Zdjęcia IV Runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików: Sulmierzyce gościły 121 strzelców – pięć miejsc na podium dla gospodarzy - fotorelacja

19/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie strzelectwo sportowe Wieluń

Podczas IV Rundy Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików w Sulmierzycach odbyła się zacięta rywalizacja strzelecka. W zawodach wzięło udział 121 zawodników, a miejscowy klub 10-ka reprezentował aż 30 młodych strzelców. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Zosia Wilczek, Antosia Zielińska, Ala Chrzonszczyk, Maja Walenczyk i Nikodem Siewier. To kolejny sukces sulmierzyckich zawodników, potwierdzający wysoki poziom szkolenia w klubie.

Sławomir Dziegieć Sulmierzyce - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości