12/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Ochotnicza Straż Pożarna w Ostrówku powitała nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy Scania XT P450. Pojazd o mocy 450KM, wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, został oficjalnie zaprezentowany podczas uroczystej ceremonii. Nowy wóz zapewni strażakom jeszcze większe możliwości w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem wszystkich druhów i gości z nowym pojazdem.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak