06/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W galerii zdjęć z zawodów ratowniczych, które odbyły się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, można zobaczyć pełen profesjonalizm i zaangażowanie funkcjonariuszy. Zespoły rywalizowały w udzielaniu pierwszej pomocy w realistycznych sytuacjach, łącząc interwencje policyjne z ratowaniem życia. Zwycięzcą okazali się policjanci z Wieruszowa, a na podium znaleźli się także uczestnicy z Łodzi i Pajęczna. Pomimo zaciętej rywalizacji, panowała atmosfera współpracy i profesjonalizmu. Każdy zespół był nagrodzony pucharami i medalami za wysiłek i umiejętności wykazane podczas zawodów.
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów