Reklama

20-latek z BMW złamał sądowy zakaz - mężczyzna nigdy już nie wsiądzie za kierownicę

20-latek jeździł swoim BMW mimo tego, że miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna usłyszał wyrok dobę po zatrzymaniu. Tym razem konsekwencje są dla niego zdecydowanie bardziej dotkliwe. 

Pod koniec marca w Kępnie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW. 20-latek, który siedział za kierownicą był trzeźwy, ale w czasie interwencji okazało się, że posiada on aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Usłyszał zarzut i trafił przed oblicze sądu w tzw. trybie przyspieszonym. 

- Sąd orzekł wobec kierowcy cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami oraz świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjanej w wysokości 10 tysięcy złotych - mówi mł. asp. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

Reklama

Policjanci przypominają, że osoby, które lekceważą wydane zakazy kierowania pojazdami, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. Idealnie pokazuje to przykład 20-latka, który już nigdy nie będzie mógł wsiąść za kierownicę. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości