Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 13 maja około godziny 11.35 na trasie S8 w pobliżu węzła w Wieruszowie. 50-letni kierowca Mitsubishi L200 stracił panowanie nad pojazdem, który dachował po uderzeniu w bariery. Ruch na miejscu był czasowo utrudniony.
13 maja o godzinie 11.35 na drodze S8 w okolicach węzła w Wieruszowie doszło do dachowania samochodu osobowego.
Jak podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie, st.asp. Piotr Siemicki, 50-latek kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi L200, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, w następstwie czego uderzył w bariery ochronne. W zdarzeniu brak jest osób poszkodowanych. Kierujący jechał sam, był trzeźwy. Zdarzenie zostało zakwalifikowane do kolizji drogowej.
Na miejscu zdarzenia panowały utrudnienia. Ruch odbywał się jednym pasem. W zdarzeniu brały udział służby ratownicze takie jak: straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze