Wróć do artykułu

Zdjęcia 21-letnia Magdalena Rudzka z miejscowości Bieliki w gminie Sulmierzyce zdobyła tytuł Miss Telewidzów na konkursie Miss Województwa Łódzkiego - fotorelacja

27/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie konkurs Wieluń

Magdalena Rudzka, 21 lat, Miss Telewidzów z Łodzi, studentka pedagogiki, pasjonatka makijażu i mody, pochodzi z gminy Sulmierzyce. Decyzję o udziale w konkursie Miss podjęła spontanicznie. Mimo że konkurs był dla niej zabawą, pozwolił przełamać własne bariery i poznać wspaniałe dziewczyny. Dzięki zdobyciu tytułu Miss Telewidzów, planuje wziąć udział w ogólnopolskim ćwierćfinale Miss Polski. Marzy o ukończeniu studiów, pracy z dziećmi oraz podróżowaniu po całym świecie. Jako wdzięczna za wsparcie otrzymane od rodziny i bliskich, ceni sobie każde pozytywne słowo.

Sulmierzyce - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości