22/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Katolicka Szkoła Podstawowa w Drobnicach obchodziła 25-lecie istnienia. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym. Dyrektor szkoły, Tomasz Cieśla, podkreślił, że mimo trudności placówka jest miejscem, gdzie kształci się młodych ludzi w duchu wartości katolickich. W programie znalazły się sztandary, inscenizacja życia św. Faustyny Kowalskiej, wręczenie nagród i przemówienia. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić szkołę i delektować się obiadem w Drobnicach.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak