Wróć do artykułu

Zdjęcia Aleksandra Polak z trzema medalami na Mistrzostwach Świata w Taekwon-do w Seulu - fotorelacja

14/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie inne dyscypliny Wieluń

W Seulu odbyły się 6. Mistrzostwa Świata World One Taekwon-do Championships, gdzie Aleksandra Polak z klubu SKT.Niedźwiedź, pod okiem trenera Andrzeja Zmyślonego, zdobyła dwa złote medale oraz jeden brązowy. Polska reprezentantka imponowała w Black Belt Individual Sparring Adult Female i ITF+WT Integrated Sparring. Po turnieju Ambasada RP uhonorowała ich za reprezentowanie Polski na światowej arenie sportu.

Andrzej Zmyślony , Taekwon-do.SKT Niedźwiedź , Taekwondo Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości