09/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W sobotę, 7 czerwca, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu (GOKiS) w Wierzchlesie odbył się koncert Barwy Gminy Wierzchlas. Sala była pełna mieszkańców i gości, którzy cieszyli się występami artystów lokalnych i pierwszych wychowanków ośrodka. Debiutował także nowo powstały chór GOKiS-u. Wszyscy artyści zachwycili publiczność profesjonalizmem i talentem, tworząc niesamowitą atmosferę.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak