03/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Wystawa fotograficzna uczniów ZSS w Wieluniu, inaugurująca niebieski miesiąc, kładzie nacisk na akceptację i zrozumienie dla osób z autyzmem. Wieczorem budynek Starostwa Powiatowego oświetlany jest na niebiesko, wyrażając solidarność. Rodzice, nauczyciele i lokalne władze doceniają inicjatywę, a goście są obdarowywani pysznymi deserkami w kolorach symbolizujących akceptację. Niespodzianka przygotowana przez nauczycieli i rodziców dla dzieci podkreśla różnorodność i barwność autyzmu. Wystawa budzi wzruszenie i radość wśród obecnych, pokazując wartość społecznej świadomości i wsparcia dla osób z autyzmem.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major