Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowy wóz dla OSP w Sulmierzycach. Ponad 55 tysięcy zł na doposażenie - fotorelacja

02/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie jednostki OSP Wieluń

OSP Sulmierzyce prezentuje swój nowy, funkcjonalny samochód operacyjno-rozpoznawczy, wyposażony w 9-metrową antenę z masztem oświetleniowym. Pojazd będzie wykorzystywany w lekkich zdarzeniach i akcjach poszukiwawczo-gaśniczych. Prezes Gaik podkreśla, że to pierwszy taki wóz w ich jednostce, co znacząco zwiększa efektywność działań ratunkowych. Dzięki wsparciu gminy mogli także nabyć nowy sprzęt ratowniczy, umożliwiający jeszcze skuteczniejsze działanie.

OSP Sulmierzyce, Wojska Obrony Terytorialnej Sulmierzyce - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości