Wróć do artykułu

Zdjęcia Ognisko integracyjne przedszkola w Działoszynie - fotorelacja

17/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie festyn Wieluń

Pedagodzy i rodzice z przedszkola w Działoszynie zorganizowali ognisko dla 5-latków. Impreza integrowała dzieci i rodziców, którzy wspólnie bawili się na placu zabaw, uczestniczyli w grach i pokazywali swoje talenty plastyczne. To okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, co ma sprzyjać integracji przed kolejnym rokiem edukacji. Po aktywności przyszedł czas na odpoczynek przy ognisku i smakowite kiełbaski. Wydarzenie pozwoliło lepiej poznać dzieci, ich kolegów i koleżanki, tworząc przyjemną atmosferę. Kinga Wolniaczyk, mama jednego z przedszkolaków, podsumowała, że ognisko to ciekawa forma spędzania czasu w gronie dzieci.

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie , Krzysztof Bularz, Urząd Miasta i Gminy w Działoszynie Działoszyn - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości