03/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Funkcjonariusze Policji gościli na piknikach w Konopnicy, Masłowicach i Wieluniu. Integracja z lokalną społecznością, edukacja na temat bezpieczeństwa oraz promowanie świadomości to główne cele policjantów. Dzieci brały udział w konkursach dotyczących bezpieczeństwa, a dla dorosłych atrakcją były alko i narkogogle. Mundurowi rozmawiali z opiekunami o różnych zagrożeniach, promowali służbę oraz edukowali na temat zagrożeń, w tym handlu ludźmi. Podczas imprez prezentowali sprzęt i zachęcali do działania.
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń
Fot. KPP Wieluń