26/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W sobotę, 24 maja o godzinie 10.05 w Białej Drugiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec powiatu wieluńskiego, kierujący BMW, zjechał do lewej krawędzi jezdni i uderzył w bariery oraz ogrodzenie posesji. Kierowca, trzeźwy, ukarany mandatem. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, policja i ratownicy medyczni. Działania trwały prawie dwie godziny.
fot.: Elżbieta Mizak
fot.: Elżbieta Mizak
fot.: Elżbieta Mizak
fot.: Elżbieta Mizak
fot.: Elżbieta Mizak