02/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z pierwszego turnieju halowej piłki nożnej strażaków, zorganizowanego przez ZOSP RP w Pajęcznie i gminę Rząśnia, prezentuje dynamiczne pojedynki dziewięciu drużyn. Najwyższe miejsce na podium zajęli bohaterowie z OSP Biała, zaś na drugim miejscu uplasowali się strażacy PSP Pajęczno. Nie zabrakło również emocjonujących rozgrywek żeńskich, gdzie zawodniczka Kinga Wójcik reprezentowała godnie swoją drużynę. Dodatkowo turniej został wzbogacony akcją charytatywną na rzecz kolegi z OSP w Rząśni, co podkreślił radny Tomasz Leszczyk. Wizję kontynuacji imprezy wyrażają zarówno Wójt Tomasz Stolarczyk, jak i prezes Krzysztof Piekarz, co świadczy o sukcesie i potrzebie cyklicznych spotkań w ramach rywalizacji sportowej i wsparcia potrzebujących.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major