Wróć do artykułu

Zdjęcia Strażacy z OSP Jaworzno zyskali nowy wóz ratowniczo- gaśniczy - fotorelacja

08/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie jednostki OSP Wieluń

OSP Jaworzno otrzymało nowy średni wóz bojowy MAN TGM 18.320, gotowy na walkę z żywiołami. Dzięki wsparciu finansowemu i zaangażowaniu strażaków, pojazd jest już gotowy do służby po gruntownym remoncie garażu. To historyczny moment dla jednostki, która działa od 102 lat. Teraz strażacy są bardziej przygotowani niż kiedykolwiek wcześniej.

Venus Wieluń , OSP Jaworzno , Wojciech Kotowski - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości