17/10/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z sukcesami drużyn I LO im. Tadeusza Kościuszki i II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu. Chłopcy wywalczyli pierwsze miejsce, zapewniając sobie finał wojewódzkich mistrzostw, natomiast dziewczęta zajęły drugie miejsce, także awansując dalej. Zespół chłopców prowadzony był przez trenera Grzegorza Żabickiego, a dziewcząt przez trenera Marcina Patkowskiego. Wśród zawodników i zawodniczek znaleźli się m.in. Michał Bator, Iga Jasianek czy Maja Kniazińska. Doskonałe wyniki i determinacja w grze!