24/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W minioną niedzielę, 23 marca, hala sportowa w Nowej Brzeźnicy gościła zmagania piłkarskie. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowa Brzeźnica przyniósł emocje, zwycięstwo ekipie z Dworszowic Kościelnych, która w finale pokonała GLKS Strzelce Wielkie 6:0. Nagrody dla najlepszych zawodników ufundował Wiceminister Adam Nowak. Wójt zapowiedział kontynuację imprezy, a integracja i ofensywny styl gry cieszyły kibiców. Jakub Wejman podkreślił znaczenie sportu dla regionu, zaznaczając gotowość do wspierania inicjatyw. Gorący turniej przyniósł radość wszystkim uczestnikom i kibicom.