27/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uczniowie przystąpili do egzaminu na kartę rowerową, który odbył się 22 maja. Podczas testu policjanci nadzorowali przebieg, wspierając młodych rowerzystów swoją wiedzą. Mundurowi dbają o bezpieczeństwo na drodze, ucząc zasad ruchu. Egzamin składał się z części teoretycznej i praktycznej, sprawdzając umiejętności jazdy. Dla dzieci to ważne doświadczenie zdobycia oficjalnych uprawnień. Gratulujemy wszystkim zdającym i życzymy bezpiecznych podróży na dwóch kółkach.
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów