17/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uroczysta Wigilia dla osób samotnych odbyła się na Sali Posiedzeń w Urzędzie Gminy Strzelce Wielkie. Uczestnicy mogli delektować się tradycyjnymi potrawami świątecznymi, kolędować, dzielić opłatkiem i otrzymać symboliczne upominki. Inicjatywa ta miała na celu nie tylko świętowanie, ale także wsparcie i troskę o osoby starsze, samotne i potrzebujące. Dzięki temu małemu gestowi, wielu mogło poczuć się zauważeni i ważni w tym magicznym czasie.
fot.: archiwum wójta gminy Strzelce Wielkie
fot.: archiwum wójta gminy Strzelce Wielkie
fot.: archiwum wójta gminy Strzelce Wielkie
fot.: archiwum wójta gminy Strzelce Wielkie
fot.: archiwum wójta gminy Strzelce Wielkie