30/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Siatkarze z Wielunia potwierdzili swoją dominację pokonując Gwardię Wrocław 3:0. Przed nimi faza play-off, gdzie zmagający się o awans do I ligi zawodnicy rozpoczną od potyczek z tym samym rywalem. Mimo chwilowego napięcia w drugim secie, drużyna pozostaje w formie dzięki doskonałemu prowadzeniu gry przez rozgrywającego Oskara Rakusa. Wszystko wskazuje na pewny krok w stronę półfinałów. Czy uda im się utrzymać formę? Odpowiedź już w najbliższy weekend.