Wróć do artykułu

Zdjęcia Zakończenie roku szkolnego w Szkole Odkrywców - fotorelacja

21/06/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie edukacja Wieluń

Rok szkolny w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Pajęcznie upłynął pod znakiem sukcesów i współpracy. Dyrektor Danuta Skoczylas podsumowała go jako bardzo udany, z podkreśleniem zaangażowania uczniów, nauczycieli i rodziców. Osiągnięcia uczniów w konkursach dydaktycznych i sportowych budują dumę społeczności szkolnej. Z kolei wiceburmistrz, także absolwent szkoły, podkreślił znaczenie aktywności uczniów poza murami placówki. Wspólnota szkolna, zorganizowani rodzice i motywacja nauczycieli tworzą inspirujące środowisko nauki. Teraz, po intensywnym roku, wszyscy zasłużyli na zasłużony odpoczynek przed powrotem do szkoły we wrześniu.

AS Pajęczno , Wojciech Beśka, Gmina Pajęczno Pajęczno - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości