17/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uroczyste Zakończenie Roku Żłobkowego w Miejskim Żłobku w Wieluniu było pełne wzruszeń i radości. 61 dzieci z trzech grup: niebieskiej, zielonej i żółtej, otrzymało pamiątkowe dyplomy i upominki. Dyrektor podziękowała za miłość i ciepło, a wiceburmistrz wyraziła dumę z poziomu edukacji przedszkolnej. Atmosfera była pełna beztroskiej radości, a dzieci zachwyciły rodziców występami i muzyką. Radosny dzień pełen wzruszeń i uśmiechów.
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak
fot.: Iwona Augustyniak