13/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
8 grudnia 2024 roku w gminie Pajęczno odbyły się obchody jubileuszu 50-lecia małżeństwa aż 36 par. Wyróżnieni jubilaci otrzymali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie podczas oficjalnej ceremonii oraz toastowali szampanem i tortem. Burmistrz Dariusz Tokarski podzielił się wzruszającą refleksją na temat znaczenia jubileuszu. Obchody pełne były miłości i wzruszeń, a uśmiechnięte twarze jubilatów cieszyły wszystkich zebranych.
fot.: archiwum UM Pajęczno
fot.: archiwum UM Pajęczno
fot.: archiwum UM Pajęczno
fot.: archiwum UM Pajęczno
fot.: archiwum UM Pajęczno