Reklama

44-latek zatrzymany - dokonał kilku kradzieży sklepowych i był poszukiwany przez policję

44-latek kilkukrotnie ukradł sprzęt elektroniczny z jednego ze sklepów. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez policję do odbycia kary więzienia. 

W środę, 14 maja po godz. 15 na terenie jednego z sieradzkich marketów zatrzymano złodzieja. Na miejsce udali się policjanci. Okazało się, że pracownik ochrony ujął mężczyznę, który schował do torby elektronarzędzia, a następnie przekroczył linię kas nie płacąc za towar. Złodziejem okazał się 44-letni mieszkaniec Pabianic.

- Sprawdzenie w policyjnych bazach wskazało również, ze mężczyzna był poszukiwany do odbycia zaległej kary więzienia. Wartość skradzionego towaru oszacowano na prawie 2800 złotych. Został on odzyskany i powrócił do dalszej sprzedaży - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Ustalenia śledczych wykazały, że to nie jedyne przewinienie na jego koncie. W maju tego roku 44-letni pabianiczanin dokonał jeszcze kilkunastu kradzieży sprzętu elektronicznego w tym sklepie. Łączna wartość strat została oszacowana na prawie 14 tysięcy złotych. 

Podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży zuchwałych, a w czasie przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów. Z policyjnej celi trafił za kratki zakładu karnego, gdzie odbywać będzie zasądzoną wcześniej karę więzienia. Z uwagi na to, że działał w warunkach recydywy, za dokonane kradzieże grozi mu surowa kara, nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości