Reklama

Piraci drogowi zatrzymani - jeden z nich jechał blisko 120 km/h w obszarze zabudowanym!

Dwóch kierowców z powiatu sieradzkiego przekroczyło prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Jeden z nich to drogowy recydywista, który dostał cztery tysiące złotych mandatu i 14 punktów karnych.

Do obydwu niebezpiecznych zdarzeń doszło w poniedziałek, 19 maja. Pierwsza na policyjny wideorejestrator nagrała się kia, której kierowca przekroczył prędkość w miejscowości Tomisławice. 48-letni mieszkaniec Warty jechał 117 km/h w obszarze zabudowanym, czyli o 67 km/h za dużo. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 

- Dodatkowo został on ukarany mandatem w wysokości czterech tysięcy złotych, ponieważ popełnił wykroczenie w warunkach recydywy. To nie koniec: na jego konto wpłynęło 14 punktów karnych - mówi asp. szt. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Tego samego dnia, kilka godzin później, na policyjny radar "wpadł" 24-letni kierowca bmw na ulicy POW w Sieradzu. Mężczyzna przekroczył w tym miejscu dopuszczalną prędkość o 52 km/h. On również stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tys. zł i 13 punktami karnymi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości