Mężczyzna stracił przytomność na terenie dworca kolejowego. Mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się go uratować.
Do zdarzenia doszło w piątek, 7 listopada po godz. 7 na terenie dworca kolejowego w Radomsku. Policja otrzymała informację, że przebywający tam mężczyzna stracił przytomność i potrzebuje pomocy medycznej. Niestety, przybyli na miejsce medycy stwierdzili zgon.
- Mundurowi ustalili tożsamość denata. Okazał się nim 68-letni mężczyzna, który od kilku lat mieszał na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - informuje asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Dokładne przyczyny śmierci mężczyzny wykaże sekcja zwłok.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze