Reklama

Ukradł przyczepkę z prywatnej posesji - został szybko złapany przez policję

38-latek ukradł przyczepkę samochodową z prywatnej posesji. Nie cieszył się jednak zbyt długo z łupu, ponieważ szybko wpadł w ręce policji. 

Do zdarzenia doszło w nocy, 20 października br. Sprawca z terenu prywatnej posesji ukradł przyczepkę o wartości 3,5 tys. zł. Złodziej dostał się na działkę po rozcięciu siatki ogrodzeniowej. Gdy policjanci dostali zgłoszenie, szybko ruszyli do działań. Przyniosły one efekt w środę, 23 października, kiedy funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mieszkańca Łasku. 

- Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. 38-latek usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do pięciu lat - mówi mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Reklama

Skradziona przyczepka wróciła do prawowitego właściciela. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości