Reklama

Trzy osoby trafiły do szpitala, wśród nich 6-letni chłopiec. Wypadek na DK91 w powiecie piotrkowskim

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 91 w Longinówce w powiecie piotrkowskim. Wśród poszkodowanych jest 6-letni chłopiec. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i zespoły ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w środę, 29 lipca, około godziny 9. Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim wynika, że w wypadku brały udział trzy samochody: peugeot, opel i renault.

Według wstępnych ustaleń policjantów 36-letnia kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 19-letniej kierującej oplem. Po zderzeniu opel uderzył jeszcze w renault.

Do szpitala trafił 6-letni chłopiec podróżujący renault. Pomocy medycznej wymagali także 19-letnia kierująca oplem oraz jadący z nią 17-letni pasażer. Oni również zostali przetransportowani do szpitala.

Reklama

Przez pewien czas na drodze krajowej nr 91 występowały utrudnienia w ruchu. Służby zabezpieczały miejsce zdarzenia, udzielały pomocy poszkodowanym i prowadziły czynności związane z ustaleniem dokładnego przebiegu wypadku.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Sprawdzają między innymi, jak doszło do zderzenia pojazdów i czy wszyscy uczestnicy prawidłowo wykonywali manewry na tym odcinku drogi.

Droga krajowa nr 91 w rejonie Longinówki to ruchliwy odcinek trasy między Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem. Każdy manewr wymaga tam szczególnej ostrożności, zwłaszcza przy włączaniu się do ruchu i przejeżdżaniu przez skrzyżowania.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/08/2026 09:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości