03/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W sobotę, 31 maja, odbył się festyn w Skomlinie. Na miejscu zgromadzili się motocykliści, którzy wzięli udział w zlocie. Organizatorami byli lokalni mieszkańcy, a imprezę prowadził Rafał Wyrębak. Dla uczestników przygotowano konkursy, a wieczorem koncert zespołu Overthink. Atmosfera była świetna, a najbardziej wytrwali bawili się na dyskotece do późnych godzin nocnych.
Zdjęcia z festynu w Skomlinie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z festynu w Skomlinie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z festynu w Skomlinie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z festynu w Skomlinie / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z festynu w Skomlinie / fot.: Elżbieta Mizak