04/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zdjęcia z balu Rolnika w remizie OSP Walków, gdzie mieszkańcy gminy Osjaków wesoło bawili się 1 lutego. Goście tańczyli, jedli, pili i bawili się doskonale. Impreza odbyła się już po raz czwarty i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Magdalena Piekara, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Walków, opowiada o udanej imprezie, podkreślając wierność jednemu DJ-owi i jednej firmie cateringowej. Przez odnowioną i wyremontowaną salę OSP atmosfera była jeszcze bardziej elegancka i przyjemna dla wszystkich. Zarówno goście, jak i organizatorzy, uznali bal za czadową zabawę i czystą przyjemność.
fot.: KGW Walków
fot.: KGW Walków
fot.: KGW Walków
fot.: KGW Walków
fot.: KGW Walków