23/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Pierwszy Świąteczny Festiwal Tenisa w Wieluniu zgromadził blisko 120 dzieci podczas emocjonujących zawodów, zabaw oraz spotkania ze Świętym Mikołajem. Dzieci miały okazję poznać tajniki tenisa, skosztować słodkości i wczuć się w świąteczny nastrój. Organizatorzy planują kolejne edycje, aby zachęcić jeszcze więcej młodych do przygody z tenisem.