Wróć do artykułu

Zdjęcia „Kobiety, idźcie się badać”: profilaktyczne spotkanie w Sieńcu - fotorelacja

21/11/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie zdrowie i uroda Wieluń

Galeria zdjęć prezentująca dwie bohaterki walczące z rakiem piersi: Anna Pabińska i Grażyna Urbaniak-Kopczyńska. Obie kobiety opowiadają o swojej drodze od diagnozy, przez leczenie, po zdrowie. Dzięki starannemu leczeniu i dbałości o swoje zdrowie, obie są dziś pełne sił i skutecznie przeczą chorobie. Ich historie są inspiracją dla innych kobiet i przypominają o ważności regularnych badań profilaktycznych oraz wczesnego wykrywania chorób nowotworowych.

Grażyna Urbaniak-Kopczyńska, Anna Pabińska, Szpital w Wieluniu Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości