03/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W galerii zdjęć z towarzyskich zawodów wędkarskich w Działoszynie widzimy uśmiechniętych uczestników, włącznie z Sławomirem Jakubowskim, który traktuje rywalizację jako trening przed większymi zawodami. Łukasz Woszczak narzeka na współpracę ryb, ale nie traci nadziei na poprawę wyników. Organizator Kacper Siwiec żartuje, że choć nie łapie ryb, przynajmniej może się opalić. Zwycięzcą okazał się Gabriel Jerczyński, na drugim miejscu znalazł się Artur Antosik, a trzecie miejsce zajęło Mariusz Świtalski. Różnica między kolejnymi zawodnikami była minimalna.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: archiwum prywatne
fot.: archiwum prywatne